• MA CRÈME
 • MA CRÈME
 • MA CRÈME

MA CRÈME

40.257 olası kombinasyon arasından sadece size özel 1 tane benzersiz formül. IOMA In.Lab teknolojisi sayesinde kişiselleştirilmiş cilt bakımınız 1 dakikada hazır.

Detaylı İncele

30ml/1.0 FL.OZ'da mevcuttur.

Video

MA CRÈME %100 KİŞİSELLEŞTİRME

IOMA In.Lab tarafından sunulan son teknoloji cilt bakım kremi MA CRÈME

 

İlhamdan yenilik doğar; ustalıktan buluş. Kişiye özel üretim vazgeçilmez olur; kişiselleştirme seçenekleri sonsuz… Kişiye özel cilt bakımında bir teknoloji harikası olan IOMA In.Lab'ı keşfedin

IOMA In.Lab'den MA CRÈME ile Jean Michel Karam’ın vizyonu gerçeğe dönüşüyor

 

«Bu mucizevi buluşu artık bir şişeye sığdırdık…» IOMA'nın kurucusu ve CEO'su Jean Michel Karam ile IOMA In.Lab'ın yaratılışının perde arkasını keşfedin.

Ürün Bilgileri

Etkili aktif maddeler kullanarak size özel bir üretim

Cildiniz zamanla değişir; yalnızca size özel hazırlanmış bir formül cildinizin gerçek ihtiyaçlarını karşılayabilir. MA CRÈME’in sonuçları önemli olan tek yerde görülebilir; sizin cildinizde!

 • MA CREME’in iki adet bazı bulunmaktadır: cildin kronobiyolojisine uyum sağlamak için yoğun aktif maddeler içeren gündüz ve gece bazları. Bu iki benzersiz baz, cildin hassasiyetini azaltan oldukça etkili bir peptit olan NEUTRAZEN ve cildi serbest radikallerden koruyan ve cildin yaşlanmasını önleyen E VİTAMİNİ içerir. Su bazlı, silikon ve mineral içermeyen baz aktif maddeleri etkili ve homojen bir şekilde cilde dağıtır. 
   
  Gündüz Bazı:
  Toplamda %10,5 konsantasyonda 18 farklı aktif madde içerir.
  Odağı? İçerdiği nemlendirici ve serbest radikal karşıtı aktif madde birleşimi sayesinde cildi nemlendirmeye ve korumaya odaklanır.
  Öne çıkan özelliği: hızlı cilt penetrasyonu için ultra akışkan doku.
   
  Gece Bazı:
  Toplamda %13,8 konsantrasyonda 18 farklı aktif madde içerir.
  Odağı? Kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırıcı aktif madde birleşimi sayesinde yaşlanma belirtilerine etki etmeye odaklanır.
  Öne çıkan özelliği: rahat bir uygulama için kremsi dokusu.
   
  Her Aktif baz, 8 serumun her birini uygun dozajda barındırabilir ve etkinliğini daha da maksimize edebilir. Bu nedenle, aktif bazlar ve eklenen serumlar ile, formüle edildikten sonra, MA CREME% 21'e kadar aktif bileşen içerir! Gerçek bir bakım konsantrasyonu!
   
  MA CREME, iki pompa ile günde bir kez tüm yüz ve boyun bölgesine uygulama 12 ila 15 hafta yeterlidir.

 • Cildinizin bugününü ve geleceğini değiştirmeyi amaçlayan 8 adet aktif madde serumu.

   

  8 Serum, birbirini tamamlayan, sinerji içinde ve her bireyin cildi üzerinde hassasiyetle hareket eden yüksek konsantrasyonda aktif bileşenlerden oluşmaktadır.

   

  - Güçlü nemlendirme etkisine sahip 3 Serum.
  - Anti-aging etkisine sahip 5 Serum.

Teknolojisi

40.257 olası formül

IOMA’nın kişiselleştirilmiş bakımını MA CREME’in 40.257 olası formülü tanımlıyor. Bu çok sayıda formül, 1 milyondan fazla tanıdan oluşan bir veritabanı olan IOMA Skin Atlas'tan gelen bilgilerin analiziyle oluşturuldu. Bugün IOMA, IOMA In.Lab ile kişiselleştirilmiş kozmetikte daha da ileri gitmeyi başardı!

IOMA Uzmanı

Kişiselleştirilmiş bir yanıt

“IOMA In.Lab, benzeri görülmemiş en son teknolojiyi kullanarak her bireye mükemmellik sunar.”

 

Audrey Monot, IOMA Uluslararası Eğitim Müdürü

Ödüller

Kadınların yeni aşkı

MA CREME, Advantages dergisinin okuyucuları tarafından 2015 Büyük Yenilik Ödülü'ne layık görüldü.

 • MA CRÈME
 • MA CRÈME
 • MA CRÈME

MA CRÈME

40.257 olası kombinasyon arasından sadece size özel 1 tane benzersiz formül. IOMA In.Lab teknolojisi sayesinde kişiselleştirilmiş cilt bakımınız 1 dakikada hazır.

Detaylı İncele

30ml/1.0 FL.OZ'da mevcuttur.