Kişiselleştirme

Lüksün Kişiselleştirilmiş Hali

IOMA Kişiselleştirilmiş Cilt Bakımı benzersizdir.

 

Benzersizdir, çünkü yaratıcısı Jean Michel Karam’ın tutkusundan gelmektedir, benzersizdir çünkü rakipsiz teknolojik dehanın sonucudur ve benzersizdir çünkü başlangıç noktası her kadının cildidir. 

IOMA Kişiselleştirilmiş Kozmetik, bir mucidin tutkusu

Jean Michel Karam
Jean Michel Karam
IOMA'nın CEO'su ve Kurucusu

Ünlü bilim insanı ve eşsiz vizyoner Jean Michel Karam, IOMA'yı 2010 yılında tek bir düşünceyle yarattı: "Her şeyden önce sizin ve cildiniz için üretilmiş etkili bir cilt bakımı".

 

Bu mikro elektronik doktoru kozmetik ürünlerine yatırım yapacak olsaydı, etkililiği önemli olan tek noktada kanıtlanan kişiselleştirilmiş bir cilt bakımı sağlaması gerekirdi. Bu nokta? Sizin cildiniz! 

 

Bugün dünyada cilt araştırma ve analiz laboratuvarlarında, önde gelen dermatologlara ve belirli parfümeri ve kimyager zincirlerine sunulan 3000'den fazla cilt ölçüm cihazı ile IOMA, 1 milyondan fazla cilt analizine sahiptir. IOMA Cilt Atlas’ında toplanan bu olağanüstü bilgi, her IOMA cilt bakımını mümkün kılmakta ve rekor verimliliği garanti etmektedir.

 

Jean Michel Karam bugün hala markaya başkanlık etmekte, markanın büyüme ve gelişme stratejisini belirlemekte ve yarının kozmetik ürünlerini icat etmektedir.

2017'de IOMA

 

«Felsefemiz tamamen tüketicilere, bizimle olan deneyimlerine, duygularına, ciltlerinin gelişimine ve her geçen gün ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Bugün kişiselleştirilmiş kozmetikte lider markayız.

 

Ama orada durmadık. Konfor alanında kaldığın müddetçe asla mükemmeli yakalayamazsın... Bu yüzden her zaman daha yenilikçi, daha akıllı, daha vazgeçilmez, daha kaçınılmaz, daha ilham verici olma arayışındayız.

 

Bakım için en iyi kişiselleştirilmiş yanıtı getirerek adım adım vizyonumu takip ettik. Analiz, formülasyon, güçlendirme ve şimdi… Ioma In.Lab ile minyatürleştirme! Kişiselleştirmenin geldiği son nokta. In.Lab, teknolojik ilerlemelerini olabildiğince çok kişiye hizmet etmek için kullanıyor... Hayalim gerçek oluyor. Vizyonum gerçeğe dönüşüyor. Devrim başladı. Ve yarın asla eskisi gibi olmayacak…»

 

Ölçülen 7 cilt boyutu

Nem seviyesi
İnce çizgiler
Kırışıklıklar
Kızarıklık
Bakteriyel aktivite
Sebum Miktarı
Cilt lekeleri

IOMA Kişiselleştirilmiş Kozmetik, cilt bakımı hizmetinde benzersiz bir teknoloji demektir

IOMA, cilt bakımında yüksek teknolojiyi kullanma başarısına ulaştı. IOMA cihazlarının - IOMA In.Lab, IOMA Sphere 2, IOMA Mirror, IOMA Link - sundukları:

 

  • Cilt hakkında bir sayı ile özetlenen kesin ve objektif bilgiler: SkincodeTM. Böylelikle cildin gelişimini takip etmek kolaydır. Amaç, bu sayılarla belirtilen parametrelerin 1'e yaklaşmasıdır
  • Tedavilerin ısmarlama reçetesi: Güzellik KombinasyonuTM
  • Gerçek bir önce ve sonra verisi oluşturmak için verilerin kaydedilmesi
  • Kişiye özel üretimin ustalığı

 

% 100 Fransa'da IOMA tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir.

 

15'ten fazla patent ile korunmaktadır.


  • IOMA In.Lab™

IOMA, cilt bakımında yüksek teknolojiyi kullanma başarısına ulaştı. IOMA cihazlarının - IOMA In.Lab, IOMA Sphere 2, IOMA Mirror, IOMA Link - sundukları:

- Cilt hakkında bir sayı ile özetlenen kesin ve objektif bilgiler: SkincodeTM. Böylelikle cildin gelişimini takip etmek kolaydır. Amaç, bu sayılarla belirtilen parametrelerin 1'e yaklaşmasıdır
- Tedavilerin ısmarlama reçetesi: Güzellik KombinasyonuTM
- Gerçek bir önce ve sonra verisi oluşturmak için verilerin kaydedilmesi
- Kişiye özel üretimin ustalığı

% 100 Fransa'da IOMA tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir.

15'ten fazla patent ile korunmaktadır.

IOMA Kişiselleştirilmiş Cilt Bakımı, tamamen size özel bir güzellik reçetesi

Her kadın benzersizdir, her cilt farklıdır, her IOMA Güzellik Kombinasyonu ™ kişiselleştirilmiştir.

 

 

 

Analizden sonra, IOMA kişiselleştirilmiş olduğu için benzersiz bir reçete sunar: Güzellik Kombinasyonu ™.
Bu 2 şekil alır: 

 

- Uzmanca ve eksiksiz bir güzellik ritüeli için 7 farklı bakım serisinden kişiye özel bir ürün tavsiye listesi.- Toplamda bir milyardan fazla olası formülasyon arasından kişiye özel iki MA CRÈME ve bir MON SERUM formülü.Her cildin bilgisi

IOMA Cilt Atlası, bir milyondan fazla sentezlenmiş, harmanlanmış ve ölçeklenmiş cilt tanılarından oluşur.

 

IOMA araştırmasının DNA'sı araştırma, bilimsellik ve teknolojik yenilik olarak bir bütündür ve bu veri tabanı, aktif ve gelişen doğası ve içeriğinin zenginliği kadar kesinlikle benzersizdir.

 

IOMA Cilt Atlası, her gün dünya geneline yayılmış 3000 analiz cihazının sonuçlarıyla zenginleştirilmektedir.

 

Cilt Atlası, IOMA tedavisinin kişiselleştirilmesini benzersiz kılar.

Marka Hakkında Daha Fazlası